Biuro projektowo-inżynierskie

 • Kierowanie i nadzór

  Zarządzanie realizacją inwestycji, kierowanie budową oraz nadzór nad odbiorami...

  więcej

 • Spawalnictwo

  Nadzór spawalniczy, wszechstronne doractwo i rozwiązywanie problemów...

  więcej

 • Projektowanie i obliczenia

  Urządzenia ciśnieniowe, instalacje przemysłowe, gazowe i sanitarne, projekty i modelowanie 3D...

  więcej

 • Villa-Park

  Ekskluzywne apartamenty nad Bałtykiem

  W województwie zachodniopomorskim, niedaleko nadbałtyckiego kurortu Kołobrzeg, w miejscu z ponad 300-letnią tradycją, powstaje 7 mieszkań o najwyższym standardzie wykonania. Nieruchomość w której mieszczą się apartamenty została wybudowana w 2012 roku i do roku 2017 pełniła funkcję kompleksu hotelowego z częścią restauracyjną.

  Do sprzedaży jest 7 ekskluzywnych mieszkań 2 i 3 pokojowych, o powierzchni od 40 do 60 m² z widokiem na naturę, które rozmieszczone są na parterze i pierwszym piętrze w budynku I oraz na drugim piętrze w budynku II. Działania konwersyjne rozpoczną się w III kwartale 2022 r., a zakończą w II kwartale 2023 r.

  Każdy, kto kocha naturę, ale nadal chce być w centrum i żyć swoim marzeniem o własnym mieszkaniu, z pewnością poczuje się tutaj jak w domu! Nieruchomość znajduje się w województwie zachodniopomorskim na obrzeżach małego miasteczka Karlino z bardzo dobrym połączeniem z pięknym uzdrowiskowym Kołobrzegiem oraz najbliższym dużym miastem Koszalin. Do obu miejsc można dojechać samochodem w około 20 minut. Cena zakupu obejmuje miejsce parkingowe, a także możliwość korzystania z tarasu i pralni.

  KONTAKT W przypadku zainteresowania lub pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:

  Info@nett-bud.com; Telefon +49 172 277 9879